• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular


HAFTALIK TOPLANTIMIZA DAVET

01.04.2019 Pazzartesi sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi Gerçekleştirmiş olduğumuz Haftalık Toplantımıza davet ediyoruz.

Yer: Halk Ekmek Fabrikası nın Pastahane bölümünde


Federasyonumuza ait resmi web sitemiz hizmete girmiştir. Lütfen sitemize üye olarak desteklerinizi bizlerden esirgemeyiniz.

Saygılarımızla

Yönetim kurulu


SABAH KAHVALTISI
- - - - - - - - - - - - - -
13.03.2019 çarşamba sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi toplu kahvaltıya davet ediyoruz.

Buluşma noktası:  BATIKENT GİMSA önü saat 9.00 da toplantımıza Yenimahalle belediye başkanı FETHİ YAŞAR da teşrif edecektir.

Tüm Ankara motorcuları davetlidir.
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Başkanı 

Çağdaş Yavuz


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.Duyuru

Keçiören öncü dönerde çalışan arkadaşımız ismail gökdere baypas ameliyatı sonrası kalp krizi geçirerek gülhane hastanesinde yoğun bakıma alınmıştır pazartesi günü büyük bi ihtimal bir aksilik olmazsa yoğun bakımdan çıkacaktır pazartesi akşamı tüm anadolu motorsikletli kuryeleri ile birlikte mesai bitimi saat 22.00 de toplanıp geçmiş olsun ziyaretine gidilecektir bütün motorsikletli kuryelerimizi ziyarete teşfik etmesini bekliyoruz buluşma noktası gülhane hastanesi refik saydam caddesi otopark girişidir


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8564   5,8670
EURO 6,5172   6,5289
       
Özlü Sözler
Motorla seyahat masal gibidir, ne kadar uzun olduğu değil, ne kadar güzel yaşandığı önemlidir.
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 33
Dün: 70
Toplam: 20496
Çağdaş Yavuz kimdir.?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1986 Ankara doğumlu olan Çagdaş Yavuz, Ankara’da büyüdü.İlk okul ve ortaokul yıllarını dedesi ve anneannesi yanında tamamladı. Liseden itibaren kendi başına yaşamaya başladığı için hem çalışıp hem okumak zorunda kaldı. Cumhuriyet Anadolu Meslek lisesinde bilgisayarlı muhasebe bölümünde okudu.
Okuduğu 4 sene süresince okul kantinini işletti, ayrıca ehliyetsiz bir şekilde arkadaşlarının motoru ile geceleri motorlu kuryelik yaparak hayata atıldı. Üniversite sınavında Yüksek bir puan almasına rağmen çalışmak zorunda olduğu için Anadolu Üniversitesi Açık öğretim fakültesi işletme bölümünü tercih etti ve bitirdi. Üniversite süresince A2 ehliyetini alarak profesyonel şekilde bir kurumsal hamburgerci firmasında motosikletli kurye görevinde çalıştı. 2007 yılında askerlik görevini Bodrum kara havacılık ımsık kışlasında tamamladı. Askerden gelince de her ne kadar başka işlerde arasa motor tutkusundan kurtulamadı ve çeşitli restoranlarda çalışmaya devam etti. Bu süre zarfında özel güvenlik sertifikasını aldıktan sonra 3 yıl kadar Dikmen vadisinde Büyükşehir belediyesi Anfa güvenlik motorize ekiplerinde görev aldı. 2012 yılında iş veren olarak Ayrancı da bir döner dükkanı açtı ve 2 sene kadar işletip devretti..
Bu sayede evini ve arabasını alabildi.. 
Sektör değiştirerek 2014 yılında Atasun optikte çalışmaya başladı ve eşi ile bu sektörde tanışıp 2015 de evlendi. Evlendikten sonra eşi çalışmak istemediği için motosikletli kurye işine geri döndü. 2017 yılının sonunda bir oğlu oldu. Şuan işinden, evinden mutlu bir şekilde yaşamını sürdürüyor. Motorsikletli kuryelerin mağduriyetini yıllardan beri içinde bulunarak yakından takip ediyor ve kendisi de bir çoğuna maruz kalmış biri olarak artık bu kanayan yaraya dur demek için 2019 yılı Ocak ayında bu yolda beraber yola çıktığı meslektaşları ile Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Derneğini Kurdu ve federasyon yolunda etkili bir şekilde yol almaktadır.Çağdaş Yavuz - Kurucu Başkan
Okunma Sayısı: 906YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Recep aktas
Federasyonumuz vatana millete motorlu kurye kardeslerimize hayirli ugurlu olsun birligimiz ve beraberligimiz daim olsun

serdar adiltürk
Hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın

sinan ölçü
Federasyonumuza Ait Resmi Web Sitemiz Yayına Girmiştir. Tüm Motosikletli Kurye Arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun Saygılarımla Sinan ÖLÇÜ Genel Sekreter


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi
Top