• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular


HAFTALIK TOPLANTIMIZA DAVET

01.04.2019 Pazzartesi sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi Gerçekleştirmiş olduğumuz Haftalık Toplantımıza davet ediyoruz.

Yer: Halk Ekmek Fabrikası nın Pastahane bölümünde


Federasyonumuza ait resmi web sitemiz hizmete girmiştir. Lütfen sitemize üye olarak desteklerinizi bizlerden esirgemeyiniz.

Saygılarımızla

Yönetim kurulu


SABAH KAHVALTISI
- - - - - - - - - - - - - -
13.03.2019 çarşamba sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi toplu kahvaltıya davet ediyoruz.

Buluşma noktası:  BATIKENT GİMSA önü saat 9.00 da toplantımıza Yenimahalle belediye başkanı FETHİ YAŞAR da teşrif edecektir.

Tüm Ankara motorcuları davetlidir.
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Başkanı 

Çağdaş Yavuz


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.Duyuru

Keçiören öncü dönerde çalışan arkadaşımız ismail gökdere baypas ameliyatı sonrası kalp krizi geçirerek gülhane hastanesinde yoğun bakıma alınmıştır pazartesi günü büyük bi ihtimal bir aksilik olmazsa yoğun bakımdan çıkacaktır pazartesi akşamı tüm anadolu motorsikletli kuryeleri ile birlikte mesai bitimi saat 22.00 de toplanıp geçmiş olsun ziyaretine gidilecektir bütün motorsikletli kuryelerimizi ziyarete teşfik etmesini bekliyoruz buluşma noktası gülhane hastanesi refik saydam caddesi otopark girişidir


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8979   5,9085
EURO 6,5412   6,5530
       
Özlü Sözler
Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme.
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 43
Dün: 42
Toplam: 20588
ANLAYANA MÜZİK GELİR SAZ GELİR, ANLAMAYANA TOKMAK DA VURSAN AZ GELİR..

Biz bu mesleği yapan arkadaşlarımız motokuryeler için kötü birşey yapmıyoruz.
Kimsenin kazandığını hatta 2 tl bahşiş için müşterinin ayağına gidip hak ettiği rızkınıza yan gözle bakmiyoruz.Sadece sizin rızkınıza göz dikenlerin önünü kesiyoruz..
Bu hareketi bu oluşumu biz yapmazsak elin zengin tuningci firmasının önünü kesmesek işte o zaman görün rızkın nasıl yenilir görürsünüz..
İki teker üzerinde akşama kadar alın teri ile evine ekmek götüren emekçi motokuryelerin kazancına nasıl göz dikilir görür, o zaman ne ile mücadele ettiğimizi anlarsınız.. 
Federasyon veya oda kurucu üyeleri arasında sizin tek bir kuruşunuza göz diken yok aramızda. Aksine Federasyona Başkan olarak seçtiğimiz adam gibi amad Çağdaş Yavuz kardeşimiz 2 aracını birden satılığa çıkardı haberiniz varmı?.
Sizden gelip paramı istedi, şimdi siz bu adamın rızkını mi yemiş oluyorsunuz?.. Federasyonumuz kurulum aşamasında devam ederken, bu kurucu üyelerin cebinden çıkan paraların haddi hesabı yok.Bu yapılanmaya karşı çıkanlar siz bu insanların rızkını mı yemiş oluyorsunuz..
Biz sizlere böyle bir kelime sarfettikmi ki, sizler bilmeden bizim rızkımıza göz diktiniz, "bizi sömürecekler diyorsunuz." Bu sözlerim bize karşı böyle tavır alanlaradır.. Kimse kusura bakmasin kimse de üzerine alınmasın..
Saman altından çok işler dönüyorsa bizim dışımızda olan bir olaydır. Kimsenin haberi yok.Yine söylüyorum; Biz rızkınızı kesmeye çalışanların, kazancınıza ortak olmaya çalışkanların önünü kestik, kimsenin haberi yok bundan. Ayda verilecek olan 15 tl.aidata ( oda il ve derneklerine gidiyor) lafla peynir gemisi yürümüyor beyler..
Ne yapmamızı istiyorsunuz, sessiz sedasız 600 üyeyi toplayıp herkezden gizli "oda" mı kuralım?.Şak diye önünüzü sertifikalarla yasal yaptırımlarla mı keselim? Sizi bazı belgeleri almaya mecbur mu kılalım? 
Ne istiyorsunuz, hak alın teri rızık bu şekilde yenilir. Bu şekilde bir düşüncemiz olsa kimseye tanışmadan aynen bu şekilde sessiz sedasız hallederdik bu işi. Sizin aidat olarak vereceğiniz 15 tl.ye değil, İstanbul'dan gelen tuningci babasının bize yapmış olduğu para teklifine göz dikerdik,15 tl.ye değil..
Okuduğunuz için Federasyon ve Dernek Yönetimimiz adına çok teşekkür ederim.
Soner KURT
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Derneği Başkanı/Keçiören.SONER KURT
Okunma Sayısı: 276


3.95.139.100
YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Recep aktas
Federasyonumuz vatana millete motorlu kurye kardeslerimize hayirli ugurlu olsun birligimiz ve beraberligimiz daim olsun

serdar adiltürk
Hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın

sinan ölçü
Federasyonumuza Ait Resmi Web Sitemiz Yayına Girmiştir. Tüm Motosikletli Kurye Arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun Saygılarımla Sinan ÖLÇÜ Genel Sekreter


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi
Top