• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular


HAFTALIK TOPLANTIMIZA DAVET

01.04.2019 Pazzartesi sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi Gerçekleştirmiş olduğumuz Haftalık Toplantımıza davet ediyoruz.

Yer: Halk Ekmek Fabrikası nın Pastahane bölümünde


Federasyonumuza ait resmi web sitemiz hizmete girmiştir. Lütfen sitemize üye olarak desteklerinizi bizlerden esirgemeyiniz.

Saygılarımızla

Yönetim kurulu


SABAH KAHVALTISI
- - - - - - - - - - - - - -
13.03.2019 çarşamba sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi toplu kahvaltıya davet ediyoruz.

Buluşma noktası:  BATIKENT GİMSA önü saat 9.00 da toplantımıza Yenimahalle belediye başkanı FETHİ YAŞAR da teşrif edecektir.

Tüm Ankara motorcuları davetlidir.
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Başkanı 

Çağdaş Yavuz


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.



Duyuru

Keçiören öncü dönerde çalışan arkadaşımız ismail gökdere baypas ameliyatı sonrası kalp krizi geçirerek gülhane hastanesinde yoğun bakıma alınmıştır pazartesi günü büyük bi ihtimal bir aksilik olmazsa yoğun bakımdan çıkacaktır pazartesi akşamı tüm anadolu motorsikletli kuryeleri ile birlikte mesai bitimi saat 22.00 de toplanıp geçmiş olsun ziyaretine gidilecektir bütün motorsikletli kuryelerimizi ziyarete teşfik etmesini bekliyoruz buluşma noktası gülhane hastanesi refik saydam caddesi otopark girişidir


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8979   5,9085
EURO 6,5412   6,5530
       
Özlü Sözler
Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme.
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 43
Dün: 42
Toplam: 20588
HATIRLATI/YORUM..

DİKKAT..!
Yeni ve tertemiz bir ruhla kurulan ve bir araya gelen Motosikletli Kuryeler Federasyonu hakkında yazılan yazı ve yorumlar okuyorum..Bunları yazarken kimseyi kırmadan üzmeden ve rencide etmeden yazmanızı lütfen hatırlatmak isterim..
Çünkü bu Federasyonun Basın Yayın Danışmanı olarak sosyal medya'da kişilerin hedef tahtası olmasına herkesin haklı ve haksız söz etmesine karşı olduğumu burada belirtmek isterim..
Bir şeyler yazılacaksak kişiye ve kişilere özel, işte ozaman telefonuna sarılırsınız, sözlerininizi bizzat söyler veya yorumlarınızı özeline yazarak ikaz edersiniz.. Bunuda anlamaz ise Federasyonunuzun hukuk Avukatı ile çözme yoluna gidersiniz..Kimse bundan ne rahatsı olur nede "Kızım sana söylüyorum, Gelinim sen anla" algısına girmez.. Her insan hata yapar ama bu hataları çoğaltmaktan ziyade bir daha yapmamak dileğiyle böyle meslektaşlarınızı BİRLİĞE DAVET EDERSİNİZ..
Sevgi ve saygılarımla..
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Onursal Başkanı Yakup SAĞLAM.



YAKUP SAGLAM ( ONURSAL BAŞKAN )
Okunma Sayısı: 302


3.95.139.100








YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Recep aktas
Federasyonumuz vatana millete motorlu kurye kardeslerimize hayirli ugurlu olsun birligimiz ve beraberligimiz daim olsun

serdar adiltürk
Hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın

sinan ölçü
Federasyonumuza Ait Resmi Web Sitemiz Yayına Girmiştir. Tüm Motosikletli Kurye Arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun Saygılarımla Sinan ÖLÇÜ Genel Sekreter


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi
Top