• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular


HAFTALIK TOPLANTIMIZA DAVET

01.04.2019 Pazzartesi sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi Gerçekleştirmiş olduğumuz Haftalık Toplantımıza davet ediyoruz.

Yer: Halk Ekmek Fabrikası nın Pastahane bölümünde


Federasyonumuza ait resmi web sitemiz hizmete girmiştir. Lütfen sitemize üye olarak desteklerinizi bizlerden esirgemeyiniz.

Saygılarımızla

Yönetim kurulu


SABAH KAHVALTISI
- - - - - - - - - - - - - -
13.03.2019 çarşamba sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi toplu kahvaltıya davet ediyoruz.

Buluşma noktası:  BATIKENT GİMSA önü saat 9.00 da toplantımıza Yenimahalle belediye başkanı FETHİ YAŞAR da teşrif edecektir.

Tüm Ankara motorcuları davetlidir.
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Başkanı 

Çağdaş Yavuz


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.Duyuru

Keçiören öncü dönerde çalışan arkadaşımız ismail gökdere baypas ameliyatı sonrası kalp krizi geçirerek gülhane hastanesinde yoğun bakıma alınmıştır pazartesi günü büyük bi ihtimal bir aksilik olmazsa yoğun bakımdan çıkacaktır pazartesi akşamı tüm anadolu motorsikletli kuryeleri ile birlikte mesai bitimi saat 22.00 de toplanıp geçmiş olsun ziyaretine gidilecektir bütün motorsikletli kuryelerimizi ziyarete teşfik etmesini bekliyoruz buluşma noktası gülhane hastanesi refik saydam caddesi otopark girişidir


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8979   5,9085
EURO 6,5412   6,5530
       
Özlü Sözler
Başının değeri ne ise kaskınınki de odur.
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 43
Dün: 42
Toplam: 20588
KAHIR DOLU/YORUM

Biz trafiğin görülmeyen, görülmediği halde saygı duyulmayan emekçileriyiz.
Evet evet okuyan sen, sana diyorum! Her mide zafiyetine uğrayana dek aç kalan, alelacele telefona sarılıp sipariş vermek için restoran arayan sayın müşteri! Her siparişin altına acele gelsin, işim var çıkmam gerek acil olsun, uçağım-otobüsüm- misafirim var çabuk gelsin diyen SAYIN müşteri, telefonda siparişini tamamladıktan sonra ne zaman gelir diye soran arkadaşım. Senin yüzünden bir can daha verdik bak. Mutlu musun? Senin lokanta sahibine yaptığın baskı sonucu madur olan, sakat kalan, canını veren bizleriz. Artık bunun farkına varın YETER... Lokanta sahibi, büyük PATRON evet sen 50 tl cebine daha hızlı girsin diye “al koçum yetiştir şu paketi” diye gaz verdiğin bir canı daha kaybettik. Sen, patrona yaranacam diye hızlı paket atma sevdasına düşen arkadaşım. Acaba müşteriye erken gidersem 2 tl bahşiş verir mi diye banketten atlayan, ters yönden giden, bunları yapar iken saçım bozulmasın diye, sıcak diye kaskını takmayan arkadaşım, YAPMA! Evde seni bekleyenler için yapma hayatın, canın için yapma “önce emniyet,sonra iş” diyerek hareket et. Biz Federasyon olarak bunlara dur demek için bu yola çıktık. Odamızı da bunun için kuracağız. Her gün acı bir haberle içimiz burkuluyor. Önce can sonra Canan diyorum ve sözlerimi bitiriyorum. Allah’a emanet olun.

Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Başkanı 
Çağdaş YavuzÇağdaş Yavuz
Okunma Sayısı: 247


3.95.139.100
YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Recep aktas
Federasyonumuz vatana millete motorlu kurye kardeslerimize hayirli ugurlu olsun birligimiz ve beraberligimiz daim olsun

serdar adiltürk
Hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın

sinan ölçü
Federasyonumuza Ait Resmi Web Sitemiz Yayına Girmiştir. Tüm Motosikletli Kurye Arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun Saygılarımla Sinan ÖLÇÜ Genel Sekreter


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi
Top