• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular


HAFTALIK TOPLANTIMIZA DAVET

01.04.2019 Pazzartesi sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi Gerçekleştirmiş olduğumuz Haftalık Toplantımıza davet ediyoruz.

Yer: Halk Ekmek Fabrikası nın Pastahane bölümünde


Federasyonumuza ait resmi web sitemiz hizmete girmiştir. Lütfen sitemize üye olarak desteklerinizi bizlerden esirgemeyiniz.

Saygılarımızla

Yönetim kurulu


SABAH KAHVALTISI
- - - - - - - - - - - - - -
13.03.2019 çarşamba sabah saat 9.00 da Ankara geneli tüm Motorcu iki teker sevdalı kardeşlerimizi toplu kahvaltıya davet ediyoruz.

Buluşma noktası:  BATIKENT GİMSA önü saat 9.00 da toplantımıza Yenimahalle belediye başkanı FETHİ YAŞAR da teşrif edecektir.

Tüm Ankara motorcuları davetlidir.
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu Başkanı 

Çağdaş Yavuz


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.Duyuru

Keçiören öncü dönerde çalışan arkadaşımız ismail gökdere baypas ameliyatı sonrası kalp krizi geçirerek gülhane hastanesinde yoğun bakıma alınmıştır pazartesi günü büyük bi ihtimal bir aksilik olmazsa yoğun bakımdan çıkacaktır pazartesi akşamı tüm anadolu motorsikletli kuryeleri ile birlikte mesai bitimi saat 22.00 de toplanıp geçmiş olsun ziyaretine gidilecektir bütün motorsikletli kuryelerimizi ziyarete teşfik etmesini bekliyoruz buluşma noktası gülhane hastanesi refik saydam caddesi otopark girişidir


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 5,8979   5,9085
EURO 6,5412   6,5530
       
Özlü Sözler
Herkesten hızlı sürmen, yalnız süreceğinin garantisidir.
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 43
Dün: 42
Toplam: 20588
IKI TEKER DOSTLUĞU

IKI TEKER DOSTLUĞU

Ben bir motokurye eşiyim .İlk motosikletle tanışmam eşimin arabasının arıza yapmasıyla oldu .İş çıkışı beni bekliyor motosiklet üstünde 
-Ben şaşkınlık içinde bir motosiklete bir kendisine bakıyorum 
-Hadi gelsene diyor .Benmi ?diyorum !..Gülüyor
Ben ki çocukluğumda bisiklete binmemişim
-Bana beni Hiç mi SEVMİYORSUN hadi lütfen dedi.Motosikletle o gün tanıştım . (Şimdi motosiklet hastasıyım tek kelime motosikletle ilgili herşeyi öğrenmek istiyorum ve motosiklet kullanmak en büyük isteğim )
Neyse bir kış günü işten almaya geldi eşim beni beraber evimize doğru gidiyoruz. Yolda motosiklet arıza yapmış biri duruyor.
-Eşim hemen durdu .Yapabileceğim bir şey varmı ? Diye konustular motosikletde birde çocuk vardı soğuktan buzusmus içim acimisti. 
-Eşim motosikleti bozulan arkadaşla kırık yıldır tanıyormuş gibi konuştular .Arızayı öğrendi sonra gideceği yere kadar kendilerini motosiklete halat bağlayarak götürdük .
Hayretler içindeydim .Bir tane araba durmamisti. (Bir gün bizim başımıza gelse acaba biri yardım edermi diye düşündüm ).

Neyse federasyonumuzun düzenlediği piknik dönüşünde yolda motosikletimiz arıza yaptı .
-Eşim eyvah motosiklet gitti dedi nasıl yani dedim bakınca su kaynatmiş dedi.Yolda kaldık o kadar araba geçiyor bir tanesi durmadı .

Sonra bir motosiklet yanımıza yanaştı .Geçmiş olsun abi yenge yapabileceğim birşey varmı dedi Şaşkındı m çünkü ne eşim nede ben tanıyordum. Eşimle beraber motosiklete baktılar bize yardımcı olmaya çalıştı bir tamir ustasını bile aradı Şaşkındı m ama eşim mutluydu.Teşekkür ettik beyfendi gitti.
-Eşim bir tamir ustasını aradı bekliyoruz .Eşim düşünceli başını yere eğdi bir sigara yaktı düşünüyor .
Tam bu sırada bir motosiklet bize doğru yanaştı.Işin açıkçası motosikletin ustundekileri görünce korktum .Yüzlerinde maskeleri falan görünce onlarda diğer motosikletli arkadaş gibi yapabileceğimiz birşey varmı gideceğiniz yere kadar götürelim abi çok duygulanmistim.
Bunun nasıl bir bağ olduğunu düşünürken buldum 
BU İKİ TEKER SEVDASIYDI
Kendilerine teşekkür ettik .Piknikte deki arkadaslarini arasa hemen gelirlerdi aramadi egleniyorlar diye sadece tamir ustasını aramıştı 
Ama piknik bitmiş arkadaşları bizi orada beklerken görünce yanımıza gelip niye haber vermedin diye söylendiler.
Ömer bey Ersin bey niye tamirciyi bekliyoruz dedi .Ömer bey beni evimize kadar getirirken .Ersin bey eşimle orada kalıp tamirciyi bekledi .Şimdi motosikletimiz tamirde
Ve arkadaşı motosikletimiz tamirden cikana kadar kendi motosikletini verip bize destek oldu .Böyle güzel bir ailemiz olduğu için şanslıyız. Eşim bu sayede motosikletimiz tamirden cikana kadar işsizde kalmadı .
Akşam eşim eve gelince bu nasıl bir dostluk arkadaşlık hiç tanımadığımız insanlar bize yardımcı olmaya çalıştı dedim.Bize zor günümüzde yardımcı olan bütün dostlara teşekkür ederiz
Eşim ise biz IKI TEKER SEVDALILARI BÖYLEYİZ. TRAFIKTE BILE HIC TANIMADIGIMIZ BIR MOTOSIKLETLIYI GÖRSEK SELAM VERİRİZ DEDI .
VE EKLEDI 
SELAM VERMEK SADECE BİZE ÖZEL SEN HİÇ GÖRDÜN MÜ BİR ARABININ TRAFİKTE SELAM VERDİĞİNİ 
DAHA NE DİYEYİM 
SÖZÜN ÖZÜ 
İKİ TEKER SEVDASI ONLARIN IÇİNE İŞLEMİŞ SON NEFESLERINE KADAR MOTOSİKLETLERİNDEN VAZGEÇMEZLER

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve motorsikletMotokurye Eşiyim
Okunma Sayısı: 275


3.95.139.100
YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Recep aktas
Federasyonumuz vatana millete motorlu kurye kardeslerimize hayirli ugurlu olsun birligimiz ve beraberligimiz daim olsun

serdar adiltürk
Hayırlı ugurlu olsun allah utandırmasın

sinan ölçü
Federasyonumuza Ait Resmi Web Sitemiz Yayına Girmiştir. Tüm Motosikletli Kurye Arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun Saygılarımla Sinan ÖLÇÜ Genel Sekreter


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler
Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu © Copyright 2019  V4.0 Tüm Hakları Saklıdır. Hazır Dernek Sitesi
Top